Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali 🗓 🗺

Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali 🗓 🗺

938
0
PAYLAŞ

Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali 19-23 Mayıs tarihlerinde 100’ü aşkın dünyaca ünlü yıldızı getiriyor. Çocukların ve gençlerin dans ve müzik sayesinde kötü alışkanlıklardan ve sokaklardan uzaklaştırabileceği projeler üreten ve Dünya’nın en eski ve büyük festivali olan, Los Angeles Salsa Kongresi’ni düzenleyen Torres Türkiye’de yıllarca sürecek projenin ikinci yılına imza atıyor.

Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali (4)Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali (2)
Jennifer Lopez’in dansçılarından Dünya’nın 9 yaşındaki en genç latin dansları şampiyonuna, latin dansları ve hiphop sentezleriyle Dünyaca ünlü yıldızlardan 4 kez Dünya Şampiyonu olan dansçılara yıldızları Antalya’ya getiren festival, 7 yaşından 75 yaşına kadar pekçok katılımcıyı bir araya getirecek. Yurtdışından ve yurtiçinden büyük ilgi gören festivaldeki yarışma 12000 USD lık burs imkanı sayesinde başarılı Türk çiftlerinin ülkemizi Aralık ayında Miami’de Dünya Latin Dansları Şampiyonasında temsil etmesini sağlayacak.

Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali

Festival her yaştan her kesimden insanın müziğin ve dansın büyülü ritmine ayak uydurabileceğini bir kez daha kanıtlayacak. Günboyu başlangıç seviyesinden ileri seviyeye pekçok dersin verildiği ve akşam showlarıyla herkesi kendine hayran bırakacak yıldızların sahne alacağı festival 4 gün sürecek. Festival partnerleri Burak Ürgen (Dj Fox), Muzaffer Barlas (Dj Free) festivalin Dünya’nın sayılı festivalleri arasına gireceğini ve tüm çalışmalarını bu yönde yaptıklarını iletiyorlar.

Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali (5)

HAYATI KARNAVAL GİBİ YAŞA !!!

Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali hem harika bir tatili, hem de broadway showlarını ayağınıza getiriyor.
Dansın coşkusuna katılmak için dans etmeyi bilmenin gerekmediği harika bir organizasyon.
Onlarca farklı ülkeden 120’ den fazla Dünya Yıldızı ile tatile çıkma şansını kaçırmayın.

Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali (2)

Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali show gecelerini ayakta alkışlayacaksınız. Jennifer Lopez’in dansçılarından Dünya’nın en küçük latin dans şampiyonlarına, Amerika Yetenek Sizsiniz finalisti çocuk dans takımından Tango’nun yıldızlarına hayranlıkla izleyeceğiniz artistler Antalya’da sizleri bekliyor.
Eğlenceli havuz partileri, zumba aktiviteleri, ilgilenenler için başlangıç seviyesi dans dersleriyle dopdolu ultra herşey dahil deniz, güneş ve dans tatili !

7 yaşından 70 yaşına dansın, müziğin ve eğlencenin her yaşta güzel olduğunu kanıtlayan bu organizasyonu kaçırmayın !
Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

www.antalyamedldf.org
www.karnavaldayim.com

from to
Dans Festivalleri
Map

CEVAP VER